לכל הטיולים
לכל הטיולים
טרקים בחו״ל

Multi Adventure. צפון איטליה

שבוע ימים של הרפתקאות בהרי האלפים, צפון איטליה. ראפטינג בנהר הדורה למרגלות המון בלאן, טיפוס לפסגה מרשימה בגובה 2500 מטר, טיול אופניים לאורך העמק, מסלול ויה פראטה מאתגר בסגנון אירופאי, חשיפה והתמודדות עם טיפוס סלע ועוד שלל הרפתקאות כולן שזורות בתוך חופשת בוטיק מתוקתקת עם מלונות מצוינים, קניות, בירה, אוכל טוב ויין משובח.

מועדים קרובים:
לא נמצאו תאריכים מתוכננים
הטיולים שלנותוכנית הטיולעלות הטיול

עלות הטיול: 950 אירו

המחיר כולל:
· הדרכה - יורם חן מדריך צמוד בכל הימים, למעט היום החופשי.

· מדריכי ראפטינג ביום הרלוונטי. · מדריך אופניים נוסף ביום האופניים.
· הסעות בהתאם לתוכנית - העברות מהשדה וחזרה וכל ההסעות בימי הטיול.
· עלות יום ראפטינג, כולל ציוד רלוונטי.
· ציוד מלא לפעילות החבלים, קבוצתי ואישי.
· ציוד ייעודי לפעילויות השונות בטרק.
· ציוד ייעודי ליום הויה פראטה, רתמה, קסדה, סופג אנרגיה.
· אופניים חשמליים.

המחיר אינו כולל:
· ביטוח נסיעות לחו"ל המתאים לאופי הפעילות.
· טיסות
· אוכל.
· לינה.
· כל מה שאינו בסעיף "המחיר כולל".

שינויים וביטולים:

יתכנו שינויים בתוכנית עקב שינוי בלוח הזמנים של הטיסות. התכנית מבוססת על מפגש החל מהצהריים ביום הראשון של הטיול. מסלול הטיול עלול להשתנות בשל תנאי מזג אוויר, הוראות השלטונות המקומיים, תקלות טכניות או החלטת המדריך בשטח לטובת חברי הקבוצה והתנהלות הטיול.  יתכן שינוי בסדר הימים.
בכל מה שקשור לנוהלי קורונה, הגעה לאיטליה ויציאה ממנה, הנושא באחריות הנוסע. נעזור בכל האפשר ובכל מה שקשור לבירור המידע באיטליה, אבל באחריות הנוסע לבדוק אותנו, ובכל מקרה באחריותו לבדוק מה נדרש ממנו לטיסה, לכניסה לאיטליה ולחזרה לארצו.
דמי הביטול מפורטים למטה, ורלוונטיים לביטול מכל סיבה. עם זאת, במידה ורוצים לבטח את דמי הביטול במקרה של ביטול מטעמי קורונה, אז בעלות של 50 יורו לנוסע, כל עלות החופשה מבוטחת במקרה של ביטול מטעמי קורונה וכל התשלום יוחזר (במקרה של שינוי הוראות שמחייב את הנוסע, אחד או כולם, בביטול. חובת בידוד, או מחלה, וכל מה שקשור למגבלות קורונה). כל סיבה אחרת, שאינה קורונה, תהיה במסגרת דמי הביטול הרגילים.
במקרה של הודעת ביטול עד 30 יום לפני היציאה, יוחזר כל התשלום, למעט דמי הרשמה בסך 50 יורו. עד 20 יום לפני תאריך היציאה תוחזר העלות למעט 30% מגובה העסקה. עד 15 יום לפני תאריך היציאה תוחזר העלות למעט 50% מגובה העסקה. עד 7 ימים לפני היציאה יהיו דמי הביטול בגובה מחירה טיול.  איחור בהגעה או עזיבה מוקדמת של החופשה, לרבות במקרה פציעה, אובדן ימי טיול בשל איחור בטיסות, פגעי מזג אוויר או כל סיבה אחרת אינם מזכים בהחזר כספי כלשהו.

לא מצאתם תאריך? צרו קשר
חזרה לראשי