לכל הטיולים
back bottonלכל הטיולים
טרקים בחו"ל

צפון איטליה. Multi Adventure

שישה ימים מלאים של הרפתקאות בהרי האלפים, צפון איטליה. ראפטינג בנהר הדורה למרגלות המון בלאן, טיפוס לפסגה מרשימה בגובה 2500 מטר, טיול אופניים לאורך העמק, מסלול ויה פראטה מאתגר בסגנון אירופאי, חשיפה והתמודדות עם טיפוס סלע ועוד שלל הרפתקאות כולן שזורות בתוך חופשת בוטיק מתוקתקת עם מלונות מצוינים, קניות, בירה, אוכל טוב ויין משובח.

מועדים קרובים:
הטיולים שלנותוכנית הטיולעלות הטיול

עלות הטיול: 1390 יורו + טיסה

המחיר כולל:
· לינה במלון מקסים, במיקום יפהפה בהרים, מתחת לעיירה צ'רוויניה.
· כלכלה מלאה - ארוחות בוקר וערב במסעדה המצוינת של המלון וPicnic box לדרך.
· הדרכה - יורם חן. מדריך צמוד בכל הימים.
· עלות יום ראפטינג, כולל הדרכה וציוד רלוונטי.
· מדריך אופניים נוסף ביום האופניים.
· אופניים חשמליים.
· העברות מהשדה וחזרה. וכל ההסעות הנדרשות במסגרת התוכנית.
· ציוד מלא לפעילות החבלים, קבוצתי ואישי.
· ציוד ייעודי ליום הויה פראטה, רתמה קסדה, סופג אנרגיה.

המחיר אינו כולל:
· טיסה. טיסת אל-על ישירה למילאנו. הטיול מתחיל בשדה התעופה 'מאלפנסה' מילאנו.
· ביטוח נסיעות לחו"ל המתאים לאופי הפעילות.
· שתייה שהיא לא מים.
· כל מה שאינו בסעיף "המחיר כולל".

שינויים וביטולים:

יתכנו שינויים בתוכנית עקב שינוי בלוח הזמנים של הטיסות. התכנית מבוססת על מפגש החל מהצהריים ביום הראשון של הטיול. מסלול הטיול עלול להשתנות בשל תנאי מזג אוויר, הוראות השלטונות המקומיים, תקלות טכניות או החלטת המדריך בשטח לטובת חברי הקבוצה והתנהלות הטיול.  יתכן שינוי בסדר הימים.
בכל מה שקשור לנוהלי קורונה, הגעה לאיטליה ויציאה ממנה, הנושא באחריות הנוסע. נעזור בכל האפשר ובכל מה שקשור לבירור המידע באיטליה, אבל באחריות הנוסע לבדוק אותנו, ובכל מקרה באחריותו לבדוק מה נדרש ממנו לטיסה, לכניסה לאיטליה ולחזרה לארצו.
דמי הביטול מפורטים למטה, ורלוונטיים לביטול מכל סיבה. עם זאת, במידה ורוצים לבטח את דמי הביטול במקרה של ביטול מטעמי קורונה, אז בעלות של 50 יורו לנוסע, כל עלות החופשה מבוטחת במקרה של ביטול מטעמי קורונה וכל התשלום יוחזר (במקרה של שינוי הוראות שמחייב את הנוסע, אחד או כולם, בביטול. חובת בידוד, או מחלה, וכל מה שקשור למגבלות קורונה). כל סיבה אחרת, שאינה קורונה, תהיה במסגרת דמי הביטול הרגילים.
במקרה של הודעת ביטול עד 30 יום לפני היציאה, יוחזר כל התשלום, למעט דמי הרשמה בסך 50 יורו. עד 20 יום לפני תאריך היציאה תוחזר העלות למעט 30% מגובה העסקה. עד 15 יום לפני תאריך היציאה תוחזר העלות למעט 50% מגובה העסקה. עד 7 ימים לפני היציאה יהיו דמי הביטול בגובה מחירה טיול.  איחור בהגעה או עזיבה מוקדמת של החופשה, לרבות במקרה פציעה, אובדן ימי טיול בשל איחור בטיסות, פגעי מזג אוויר או כל סיבה אחרת אינם מזכים בהחזר כספי כלשהו.

לא מצאתם תאריך? צרו קשר
חזרה לראשי