לכל התאריכים
back bottonלכל התאריכים
אופניים בחו"ל

קפריסין. חופשת רכיבה בטרודוס

8.11.2024

8-11 בנובמבר, 2024

קפריסין. חופשת רכיבה בטרודוס
8
Nov
תוכנית הטיול

יום 1: נוסעים לקפריסין
נצא בטיסת בוקר מוקדמת מתל אביב ללרנקה, טיסה קצרה בת 35 דקות ואנחנו בחו"ל. מהשדה נמשיך בהסעה, מגובה פני הים, אל חלקו העליון של הטרודוס. המלון שלנו ממוקדם בגובה של 1725 מטר, והחדרים פונים את הנוף ההררי. חלוקת חדרים, הרכבת אופניים ויציאה ליום רכיבה היוצא מרחבת המלון. מסלול בן כ 20 ק"מ, עם קצת מעל 200 מטר של טיפוס מצטבר. חימום בסינגלים למרגלות האולימפוס, גלישה וביקור במפל קלדוניה, אחד היפים בקפריסין, זורם וקפוא! (טבילה לאמיצים) והמשך גלישה דרך הכפר פלאטרס ועד לאחד הכפרים היפים בטרודוס, הכפר המפורסם אומודוס, בגובה של 800 מטר מעל פני הים. איבוד גובה של כ 1200 מטר. מהכפר הקפצה למלון. ארוחת ערב במסעדה של המלון.

יום 2: סינגלים על האולימפוס
היום נרכוב נעפיל אל פסגת הטרודוס, בסינגל גאוני שצובר גובה במתינות ומזמן תצפיות נוף מדהימות על העמק שמתחתינו - עמק מראטאסה. יום של רכיבה שכולו בשבילי יער וסינגלים. הרכיבה תצא מרחבת המלון שלנו אל הנקודה הגבוהה ביותר בקפריסין, פסגת האולימפוס, הנושקת ל 2000 מטר מעל פני הים. מכאן - נוף מרהיב לכיוון החוף הצפוני של האי. מראש ההר, נגלוש לכיוון הכפרים המסורתיים בחלקו המערבי של ההר. מסיימים את הרכיבה בכפר קאלופאניוטיס, בגובה של 700 מטר. סה"כ. מרחק כ- 35 ק"מ/ 425+ טיפוס, וכ 1500 מטר של ירידות בסינגלים ודרכי יער. מהכפר למטה, הקפצה למלון.

יום 3: "רכבת הרים" לכפר בנוי אבן
היום נרכוב לכיוון קקופטריה בסינגלים ודרכי עפר. נתחיל מכיכר טרודוס ולאחר טיפוס קצר לפסגת נימאטה טופיסקופון, נרד בסינגלים עם נוף מרהיב אל עמק מסוריה ומפרץ מורפו. לאחר הפסקת קפה קצרה בתחנת היער פלטניה, אנו מתחילים לטפס לעבר מדרי, הפסגה השנייה בגובהה באי. רגע לפני שנגיע לפסגה, נכנס לרשת סינגלים מקומית מרהיבה, על שביליה הזורמים וצמחייה עשירה, שתיקח אותנו לכפר ספיליה. משם נטפס מעמק ספיליה ונגלוש אל התחנה האחרונה של היום, הרובע המסורתי של הכפר קקופטריה. בסיום, הקפצה חזרה לטרודוס. מרחק 40 ק"מ/ 750+ מ' טיפוס וכ 1500 מטר של ירידות. בסיום, הקפצה חזרה למלון.

יום 4: הגשרים הוונציאנים
היום נרכוב הגשרים הוונציאנים, בחלקו המערבי של הטרודוס. יום של רכיבה שכולו בשבילי יער וסינגלים. נצא מאזור המלון שלנו ברכיבה ונגלוש לכיוון הכפרים המסורתיים בחלקו המערבי של ההר. עוברים דרך עמק נהר הדיאריוס שהוא חווית ייחודית לרוכבים. מסיימים את הרכיבה בגשר מימי הביניים, ציילפוס. הקפצה למלון, אריזת אופניים, מקלחות ונסיעה אל שדה התעופה. מרחק 30 ק"מ/ 250 מ' טיפוס, 1200 ירידה.

עלות הטיול

עלות הטיול: 1,050 יורו + טיסה

המחיר כולל:
· כלכלה מלאה, ע"ב חצי פנסיון, א. בוקר וערב מעולות וכריכים לדרך.
· לינה במלון מצוין, 3* למרגלות הטרודוס.
· העברות והקפצות ככל שנדרש במסגרת המסלול.
· מיניבוס צמוד העומד לרשותנו לאורך כל הטיול.
· הדרכה.
· ניתן לשלם בהעברה בנקאית או כרטיס אשראי, 3 תשלומים ללא ריבית.

המחיר אינו כולל:
· טיסה סדירה ת"א-לרנקה-ת"א.
· שתייה שאינה מים בארוחות.
· ביטוח נסיעות חו"ל המתאים לאופי הפעילות.
· עלות הטסת אופניים במידה וישנה בהתאם למדיניות חברת התעופה.
· כל מה שאינו בסעיף "המחיר כולל".

הערות:
· קיימת אפשרות לשכור אופניים ברמה טובה (Scot Spark).
· הלינה בחדרים זוגיים. קיימת אפשרות לשדרג לחדר יחיד בתוספת 90 יורו לאדם.
· תוכנית הטיול ומחירה מבוססים על טיסה סדירה לקפריסין. ייתכנו שינויים בתוכנית עקב שינוי בלוחות הזמנים של הטיסות.
· תוכנית הטיול ומחירה מבוססים על קבוצה של 8 רוכבים.
· המחיר בש"ח יחושב לפי שער "מזומנים מכירה" של בנק הפועלים ביום ההרשמה.
· במקרה של שינויים בעלויות הטיסה, כמו מיסי הנמל, היטלי דלק וכו' יעודכן מחיר הטיול בהתאם.
· תוכנית הטיול עלולה להשתנות בשל תנאי מזג אוויר, הוראות השלטונות המקומיים, תקלות טכניות או החלטת המדריך בשטח לטובת חברי הקבוצה והתנהלות הטיול.

טופס הרשמה