לכל התאריכים
back bottonלכל התאריכים
טרקים בחו"ל

איטליה. טרק חמש האדמות

26.9.2024

26-29 בספטמבר, 2024

איטליה. טרק חמש האדמות
26
Sep
תוכנית הטיול

יום 1: תל אביב – מילאנו
נפגשים בנתב"ג. טיסת בוקר למילאנו. לאחר נחיתה ניסע לחבל ליגוריה, עד למלון שלנו בכפר לריצ'י, על שפת הים. נתארגן בחדרים ונצא מהמלון בהקפצה לפורטו-וונרה, אחד מחמשת הכפרים, נעשה סיור במרכז ההיסטורי של הכפר, נתיישב לארוחת ערב באחת המסעדות בכפר, נמשיך לאורך החוף ונוקפץ חזרה למלון.

יום 2: לה ספציה – לבאנטו - מונטה רוסו
לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה אל תחנת הרכבת של לה ספציה. הרכבת נבנתה על מנת לחבר את 5 הכפרים, לצמצום תנועת הרכבים בכפרים, שהגישה אליהם ברכב אסורה או לא אפשרית. ניסע ברכבת, נסיעה קצרה אל הכפר לבאנטו. משם נצא בהליכה אל פונטה מסקו, פסגה בראש הרכס, צופה אל הים. מהפסגה נמשיך אל הכפר מונטה רוסו, אחד מחמשת הכפרים. נשוטט בכפר ומשם ניסע חזרה ברכבת ללה ספציה. ארוחת ערב במסעדה.

יום 3: מונטה רוסו - וראנצה - קורניליה
לאחר ארוחת בוקר נוקפץ אל מונטה רוסו, היכן שסיימנו את הטרק יום קודם. נתחיל את ההליכה שלנו לכיוון וראנצה, על קו הרכס עם תצפיות מדהימות. נחצה את המרכז העתיק של וראנצה ונמשיך עוד כשעתיים של הליכה אל קורניליה – כפר עתיק ויפהפה. משם הקפצה חזרה אל המלון וארוחת ערב במסעדה.

יום 4: קורניליה - וולאסטרה - מנוראלה - ריו מאג'ורה
נתחיל את היום בהקפצה לנקודת ההתחלה, נקודת הסיום של יום קודם. נתחיל ללכת מקורניליה, לכפר וולאסטרה – כפר יפה בגובה 350 מטר מעל פני הים. השביל לוקח אותנו אל הכפר מנוראלה ולאחר חצייתו נמשיך עוד כשעתיים לכפר ריו מאג'ורה. בסיום הקפצה למלון שלנו, מקלחות ויציאה למסעדה.

יום 5: חציית האי פלמירה
היום האחרון של הטרק יתחיל בהקפצה עם סירה אל האי פלמירה, הנושק לכפרים המיוחדים. האי עצמו לא מיושב. ננחת על החוף בצידו הצפוני של האי, נטפס בתוך היער אל פסגת האי, מצוק מעל הים הסוער למטה, עם מיליוני שחפים, ומשם נגלוש בשביל יפה לצידו של האי. הסירה תחכה לנו בצד השני ונוקפץ חזרה למלון. יהיה זמן נוסף לבילוי על חוף הים היפה שמול המלון, מקלחות, אריזות ונצא לשדה התעופה, בדרך חזרה לארץ.

עלות הטיול

עלות הטיול: 1,950 אירו

המחיר כולל: הכל!
· טיסה סדירה של אלעל בכרטיס לייט.  
· כלכלה מלאה מערב היום הראשון ועד צוהרי היום האחרון, ארוחות בוקר וערב במלון או במסעדות ופיקניק במהלך יום הטיול.
· כניסה לאתרים, ככל שיהיו עפ"י התכנית.
· העברות ככל שנידרש במסגרת המסלול המפורט לעיל.
· כל הוצאות הנסיעה ברכבות הפנימיות.
· הקפצות עם סירה מיוחדת לאי פלמירה.
· מיניבוס נוח ומרווח עומד לרשותנו לכל ההעברות או 2 וואנים.
· מדריך ישראלי מוביל – יורם חן, יחד עם מדריך מקומי.
· ניתן לשלם בהעברה בנקאית או כרטיס אשראי, 3 תשלומים ללא ריבית.

המחיר אינו כולל:
· הוצאות אישיות.
· משקאות שאינם מים.
· כל מה שאינו בסעיף "המחיר כולל".

הערות:
· תוכנית הטיול ומחירה מבוססים על טיסה סדירה. ייתכנו שינויים בימים הראשון והאחרון של הטיול עקב שינוי בלוחות הזמנים של הטיסה.
· מחיר הטיול והתוכנית מתבססים על קבוצה של 12-15 מטיילים.
· מסלול הטיול עלול להשתנות בשל תנאי מזג אוויר, הוראות השלטונות המקומיים, תקלות טכניות או החלטת המדריך בשטח לטובת חברי הקבוצה והתנהלות הטיול.
· התשלום יבוצע לפי שער "מזומנים מכירה" של בנק הפועלים ביום התשלום.

טופס הרשמה