לכל התאריכים
back bottonלכל התאריכים
טרקים בחו"ל

בהוטן. טרק ג'ומולהרי

24.10.2024

24.10-2.11, 2024

בהוטן. טרק ג'ומולהרי
24
Oct
תוכנית הטיול

יום 1: תל אביב – בהוטן
נצא בטיסה סדירה מתל אביב אל פארו. ניתן להגיע מדלהי או מקטמנדו. הטיסה יוצאת משני היעדים ב 24.10- בשעות הבוקר. הטיסה לפארו לבדה, מזמנת אפשרות לתצפית מרהיבה על ההימאליה והנופים המרהיבים של הפסגות הגבוהות בעולם. ננחת, נתקבל על ידי הצוות המקומי, ניסע למלון שלנו להתרעננות, סיור של אחה"צ בעיר המעניינת וארוחת ערב.

יום 2: פארו – קן הנמר
לאחר ארוחת הבוקר במלון, מפארו בגובה של 2800 מטר, לביקור בקן הנמר, אחד המנזרים המפורסמים בבהוטן, כמה מאות מטרים מעל פארו. הטיפוס לקן הנמר, הוא תחילתו של ההתאקלמות שלנו לטרק. לינה בקמפ שאנה בגובה 2820 מטר.

יום 3: שאנה – תאנגטנגקה
.לאחר ארוחת הבוקר נצא בהליכה מהקמפ שלנו ליום ארוך המטפס במעלה הנהר. השביל עוקב אחרי נהר, והוא כולל מעברים מכל הסוגים, מעברי סלי וגשרי עץ, הליכה ממש על הגדה ומעל המים. זהו יום ארוך של כ 19 ק"מ, שיקחו כ 8 שעות, עד למחנה הלילה שלנו. במהלך היןם נאכל צהריים שיכין לנו הצוות, כאשר כל ציודנו מובל על סוסים. ברקע, רחוק במעלה העמק, נראה את פסגתו של ההר הגבוה בטיבט - ג'ומולהרי 7326 מטר מעל פני הים. לינה בקמפינג.

יום 4: תאנגטנגקה – ג'אנגוטאנג
היום רגוע יותר ומתון אחרי היום האתגר שקדם לו. כ 16 ק"מ שיארכו כ 6 שעות בהם נטפס כ 440 מטר בלבד. נמשיך לטפס לאורכו של נהר הפאצ'ו עד למחנה הבסיס הממוקם בגובה של כ 4050 מטר. כיפתו העגולה של ג'ומולהרי מעלינו ועשרות מיני ציפורים חיים באזור של של המחנה בו נהיה.

יום 5: יום התאקלמות
את היום ננצל להתאקלמות, חקירה של האזורים שסביב מחנה הבסיס, הליכות של עד 4 שעות וחזרה לקמפ לפני אחה"צ, למנוחה והכנה ליום המאתגר הבא.

יום 6: ג'אנגוטאנג– לינגשי
היום נחצה את מעבר הרים נילי לה, בגובה של 4890 מטר. יום מאומץ שמטפס לבסיס הקרחון - מורנה עתיקה. ממעבר ההרים, נוף מרתק, והירידה לצד השני גולשת אל מחנה הבסיס מעבר לפס, בגובה של 4000 מטר.

יום 7: לינגשי – שודו
היום ארוך ומאתגר, טיפוס לגובה 4950 מטר, אל מעבר ההרים יילה לה, מישם נזכה לתצפית עוצרת נשימה על פסגת ג'ומולהרי והפסגות השכנות וירידה לא ארוכה אל מחנה הלילה באחו של שודו בגובה 3815 מטר. זהו הציר הראשי אל הבירה טימפו והפגוש עולי רגל ומטיילים בהוטאנים.

יום 8: שודו – בארשונג - טימפו
היום שלנו במגמת ירידה, לאורך הנהר, אינספור גשרי עץ וחציות של הנהר, עד לאתר הקמפינג בארשונג, בגובה 3720 מטר שם יחכה לנו הרכב שיסיע אותו לבירת בהוטאן - טימפו. תחילתה של הנסיעה בדרך ג'יפים קופצנית, אחרי נתחבר לכביש, שהוא אחד הכבישים הסלולים הבודדים בבהוטאן. נגיע לטימפו, למלון טוב, עם מקלחת טובה וחמה. וארוחת ערב משותפת לחגוג את הטרק שלנו. ככל שיותיר הכח, נצא לסיור בבירה.

יום 9: טימפו – פארו
היום נרגיש קצת תיירים, נסייר בטימפו, בין המקדשים, בתי המלאכה, האוכל המקומי, ועוד. לאחר ארוחת צהריים, נצא בנסיעה לפארו, שם נוכל לצאת לאיזה פינוק מרגיע בעיר, וכמובן ארוחת ערב משותפת.

יום 10: נוסעים הביתה
לאחר ארוחת הבוקר ואריזות, נצא אל שדה התעופה בפארו, לטיסה הביתה, דרך דלהי או קטמנדו, כמו שהגענו.

עלות הטיול

עלות הטיול: 3,500 דולר + עלות הטיסה

המחיר כולל:
· כלכלה מלאה מערב היום הראשון ועד בוקר היום האחרון.
· העברות ככל שנידרש במסגרת המסלול המפורט מיניבוס וג'יפים בהתאם למסלול.
· רכב נוח עומד לרשותנו לכל ההעברות משדה התעופה .
· רכבים נוחים כולל רכב שטח עומדים לרשותנו לכל ההעברות.
· צוות סייסים וסוסים שמעביר את הציוד במהלך הטרק.
· מדריך ישראלי מוביל - יורם חן, יחד עם צוות מקומי מלא - מדריך דובר אנגלית, סבלים, נהגים.
· אשרות כניסה לבהוטן, כל אשרות הטיול, היתרים רלוונטיים.

המחיר אינו כולל:
· טיסות. אנחנו נסייע בהזמנה של הטיסות.
· כל מה שאינו בסעיף "המחיר כולל".
· הוצאות אישיות.

הערות:
· תוכנית הטיול מבוססת על טיסות שמגיעות ב 24.10 לבהוטן. ניתן לרכוש טיסה דרך דלהי או קטמנדו. אנחנו מטפלים בהזמנת הטיסה לבהוטן מקטמנדו או דלהי. העלות אינה כלולה במחיר. .
· המחיר בש"ח יחושב לפי שער "מזומנים מכירה" של בנק הפועלים ביום התשלום.
· מסלול הטיול עלול להשתנות בשל תנאי מזג אוויר, הוראות השלטונות המקומיים, תקלות טכניות או החלטת המדריך בשטח לטובת חברי הקבוצה והתנהלות הטיול.
· ניתן לשלם בהעברה בנקאית או כרטיס אשראי, 3 תשלומים ללא ריבית.

טופס הרשמה