לכל התאריכים
לכל התאריכים
טרקים בחו״ל

רומניה. טרק בקרפטים

23.6.2022

23-27 ביוני, 2022

רומניה. טרק בקרפטים
23
Jun
תוכנית הטיול

יום 1: טיסת בוקר סדירה ת"א-בוקרשט. בצהריים נגיע למלון שלנו בפויאנה בראשוב, בגובה של כמעט 1100 מ'. אחרי א. צהריים קלה וחלוקת חדרים, נתארגן להליכה ונצא למסלול קצר, טעימה קטנה באמצעותה נבין לאן הגענו... המסלול עובר בדרך יער יפהפייה, שביל רגוע הרץ על קו גובה וגלישה מתונה בתוך יער מהאגדות, עד לקניון מרשים זורם מים. נסיים את ההליכה במסעדה יפה על שפת אגם קטן, נרים כוסית להצלחת החופשה ונוקפץ חזרה למלון שלנו, להספיק בילוי בספא, סאונה חמה והרגעות לפני ארוחת הערב במסעדה.

יום 2: לאחר א. בוקר טעימה במלון, נוקפץ לתחילת מסלול "7 סולמות". טרק מדליק במעבה היער, מסלול העובר בנקיק קניוני, זורם מים, ומשלב טיפוס בסולמות ומדרכות עץ המקובעים על קירות הקניון. לאחר חציית הנקיק המדהים נמשיך לטפס לפסגה יפהפייה בגובה של 1700 מ'. נשב לקפה והפסקת פיקניק בבקתת מטפסים קטנה הממוקמת בראש הפסגה. נרד לכיוון העיירה טימסיו במסלול שחוצה את היער לאורכו של הרכס. בסיומו של יום נעצור לבירה קרה ונמשיך לפינוק בספא, לפני ארוחת הערב.

יום 3: לפנינו יום ארוך ומרתק שמתחיל בגובה 1800 מ' וחוצה את הרכס הגבוה בקרפטים. ביום בהיר נזכה לאחת התצפיות היפות שיש. מהתצפית נטפס בשביל מתון, החוצה נוף אלפיני מדהים, עד למעבר הרים, אל אחת התצפיות המרתקות בהן תבקרו. נמשיך עם קו הרכס למרגלות מצוק מרשים, עד לחציה של מעבר הרים קלאסי, שאחריו מחכה לנו ירידה ארוכה ויפה, בשביל רועים עתיק היורד אל עמק בראן הרחב בצדו השני של הרכס. נסיים את היום בפאב מקומי ונרים לחיים לאחר יום ארוך ומדהים.

יום 4: נתחיל את היום ביציאה מעיירת הסקי פויאנה במסלול יפה החוצה את היער. המסלול ברובו במגמת ירידה אורכה, עם מספר טיפוסים רגועים והעפלה לפסגת הר טמפה, משם נזכה לאחת התצפיות המרשימות על העיר בראשוב, אליה נרד בשביל עתיק עד המדרחוב שבמרכז העיר העתיקה. נשוטט בסמטאות וננוח באחד מבתי הקפה המדליקים שבמדרחוב התוסס. ארוחת ערב במלון.

יום 5: לאחר ארוחת הבוקר נוקפץ אל תחילת המסלול בעמק פרחובה. המסלול חוצה את היער בגובה של עד 1500 מטר ומסתיים סמוך למלון שלנו. נספיק בילוי אחרון בספא, מנוחה ואריזות ונצא לכיוון שדה התעופה. לפני השדה נעצור לארוחת צהריים במסעדה רומנית מצויינת ונמשיך לשדה התעופה.

עלות הטיול

עלות הטיול: 1,350 אירו

המחיר כולל:
· טיסה סדירה של אלעל, ת"א-בוקרשט-ת"א.
· לינה במלון מדרגת תיירות ראשונה (4*) עם מתחם ספא מפנק.  
· כלכלה מלאה מצוהרי היום הראשון ועד האחרון – א. בוקר במלון, כריכים למהלך היום וא. ערב במסעדות.
· כל העברות עפ"י המסלול המפורט לעיל.
· מיניבוס צמוד העומד לרשותנו במשך כל הטיול.
· כניסה לאתרים עפ"י תכנית הטיול.
· מדריך ישראלי מוביל – יורם חן.
· ניתן לשלם בהעברה בנקאית או כרטיס אשראי, 3 תשלומים ללא ריבית.

המחיר אינו כולל:
· ביטוח נסיעות אישי לחו"ל.
· אלכוהול וכל שתייה שאינה מים בארוחות.
· כל מה שאינו בסעיף "המחיר כולל".

הערות:
· תוכנית הטיול ומחירה מבוססים על טיסה סדירה לבוקרשט בעלות של 300 אירו. ייתכנו שינויים בתוכנית עקב שינוי בלוחות זמני הטיסה.
· במקרה של שינויים בעלויות הטיסה, כמו מסי הנמל, היטלי דלק וכ'ו יעודכן מחיר הטיול בהתאם.
· מסלול הטיול עלול להשתנות בשל תנאי מזג אוויר, הוראות השלטונות המקומיים, תקלות טכניות או החלטת המדריך בשטח לטובת חברי הקבוצה והתנהלות הטיול.  
· הלינה בחדרים זוגיים מרווחים ומפנקים. תוספת לאדם בודד בחדר זוגי (סינגל):  80 אירו.  

טופס הרשמה