לכל התאריכים
לכל התאריכים
אופניים בחו״ל

רומניה. חופשת AM בקרפטים!

19.6.2022

19-23 ביוני, 2022

רומניה. חופשת AM בקרפטים!
19
Jun
תוכנית הטיול

יום 1: טיסת בוקר סדירה – ת"א-בוקרשט. לאחר העברה בת שעתיים צפונה, כולל עצירת התרעננות בדרך. נגיע אל המלון שלנו, נתארגן בחדרים, ארוחת צהרים קלה, הרכבת אופניים ונצא למסלול של אחה"צ, באמצעותו נבין לאן הגענו... המסלול עובר בדרך יער יפהפייה, תחילה מטפס תלול עד לאוכף בגובה של 1150 מ' ומשם ירידה בסינגל מטריף, זורם וארוך, היורד אל קניון מדהים, אותו נחצה ברכיבה מהירה לאורכו של נהר זורם. בסיום היום נוקפץ למלון, בילוי בספא, ארוחת ערב ולילה טוב.

יום 2: לאחר ארוחת הבוקר, הקפצה קצרה לנקודה גבוהה מעל העיירה שלנו – בגובה 1200 מ', ממנה מתחיל טיפוס מאתגר שיוביל אותנו לשרשרת של סינגלים ודרכי יער יפות. נטפס לבקתה במרומי הרכס שמעל העיירה בושטן ונעצור להפסקת קפה באחו פורח ומוצל. את שארית היום נבלה במעבה היער, בסינגל ארוך ומיוחד, חוצה ערוצים ומתפתל עד שהוא גולש בקטע רכיבה מהסרטים ומאבד בסה"כ כ-900 מ', עד לפאתי העיירה בושטן.

יום 3: לפנינו יום ארוך ומרתק, המתחיל עם רכבל שיקפיץ אותנו לגובה 2150 מטר משם נטפס בסינגל ארוך ומדהים למעבר הרים בגובה של 2500 מ', אל אחת התצפיות היפות אליהן נגיע. נמשיך עם קו הרכס על סינגל זורם עד לחציה של מעבר הרים קלאסי, שאחריו מחכה לנו ירידה מדהימה ואינסופית בשביל רועים עתיק היורד אל העמק הרחב בצדו השני של הרכס. נסיים את היום בבר מקומי לבירה של סוף יום. היום הזה יסכם 600 מ' של טיפוס יחד עם 2000 מ' של ירידות מצטברות וכל מילה נוספת מיותרת.

יום 4: יום של אקשן וכיף טהור. רכיבה בשני לוקיישנים שונים, עם הקפצות ברכב ההסעות שלנו וברכבל. יום מטורף שכולל את הסינגל המפורסם שמצאנו לפני עשור, היורד מפויאנה לעיר בראשוב. יום בו נרד במצטבר כ-2500 מ'!. סיום במדרחוב המגניב של בראשוב.

יום 5: ארוחת בוקר והקפצה לעיירה אזוגה. נטפס ברכבל לרכס הביולי ובהמשך עוד קצת ברכיבה עד לשלוחת סכין מדהימה, עליה נרד כ-1000 מ' של איבוד גובה עד לעמק פרחובה. הקפצה קצרה תביא אותנו אל המלון, התארגנות לקראת הטיסה הביתה, אריזת אופניים, ארוחת צהריים ונסיעה לשדה התעופה, חזרה לארץ בטיסת ערב מאוחרת.

עלות הטיול

עלות הטיול: 1,350 אירו

המחיר כולל:
· טיסה סדירה ת"א – בוקרשט – ת"א.
· הטסת אופניים בהתאם למדיניות אל-על.
· מיסי נמל והיטל ביטחון.
· כלכלה מלאה, ע"ב חצי פנסיון במלון וכריכים ליום הרכיבה.
· כניסה לאתרים ושימוש ברכבלים ככל שנדרש במסגרת תוכנית הטיול.
· מדריך רכיבה ישראלי מוביל – יורם חן.
· ניתן לשלם בהעברה בנקאית או כרטיס אשראי, 3 תשלומים ללא ריבית.

המחיר אינו כולל:
· שתייה שאינה מים בארוחות.
· ביטוח נסיעות חו"ל אישי המתאים לאופי הפעילות.
· כל מה שאינו בסעיף "המחיר כולל".

הערות:
· הלינה בחדרים זוגיים. תוספת לאדם בחדר בודד 90 אירו.
· תוכנית הטיול ומחירה מבוססים על טיסה סדירה. ייתכנו שינויים בתוכנית הטיול עקב שינוי בלוחות הזמנים של הטיסות.
· תוכנית הטיול ומחירה מבוססים על קבוצה של 10 רוכבים.
· המחיר בש"ח יחושב לפי שער "מזומנים מכירה" של בנק הפועלים ביום התשלום.
· במקרה של שינויים בעלויות הטיסה, כמו מיסי הנמל, היטלי דלק וכ'ו, יעודכן מחיר הטיול בהתאם.
· מסלול הטיול עלול להשתנות בשל תנאי מזג אוויר, הוראות השלטונות המקומיים, תקלות טכניות או החלטת המדריך בשטח לטובת חברי הקבוצה והתנהלות הטיול.

טופס הרשמה