לכל התאריכים
לכל התאריכים
טרקים בחו״ל

Multi Adventure. צפון איטליה

24.9.2021

24.9-1.10.2021

Multi Adventure. צפון איטליה
24
Sep
תוכנית הטיול

יום 1: תל אביב – מילאנו
מפגש בוקר בשדה במאלפנסה, נעמיס את הציוד על הרכב שלנו ונצא צפונה לכיוון האלפים, מחוז אאוסטה. בדרך, עצירת התרעננות קלה ונמשיך אל המלון, מעל ואלטורננצ'ה. חלוקת חדרים, זמן עצמאי לקראת א. ערב.

יום 2: פסגת בקה דה אוור
לאחר ארוחת בוקר במלון, נוקפץ לתחילת מסלול בקה דה אוור. יום טיול מאתגר שבשיאו טיפוס לפסגה מדהימה בגובה של כ-2500 מ'. שפיץ מחודד וחשוף המספק תצפית מטריפה, 360 מעלות על רכס האלפים. משם נצפה על המטרהורן, אחת הפסגות הגבוהות באלפים ועל רכס המונטה רוזה. מהפסגה נגלוש בשביל היורד דרך כנסיה קטנה לכיוון העיירה היפה טרוניון, שם נסיים את היום.

יום 3: ראפטינג!
לאחר ארוחת הבוקר נוקפץ לצד המערבי של הרכס, למרגלות המון בלאן, סמוך לעיירה היפה קורמאיור, שהיא תחנה במסלול הסובב מון בלאן. בחציו הראשון של היום נצא להרפתקה חווייתית של ראפטינג על נהר הדורה, המנקז את מורדות המון בלאן, הפסגה המרשימה והמפורסמת באירופה, אותה גם נראה לאורך הראפטינג. לאחר הראפטינג, ניסע אל העיר העתיקה של בירת העמק, אאוסטה, עם המדרחוב היפה של העיר העתיקה, קצת זמן חופשי של שוטטות, בירה, פיצה וקניות.

יום 4: טיול אופניים
היום נצא לטיול אופניים, על אופניים חשמליים, אופני שטח ברמה גבוהה. המסלול יעבור בשבילי הנוף החוצים את העמק לאורכו, כולל מסלול הנוף הנקרא בלקונדה. נגיע גבוה, מחוץ לקו היער ונפגוש נוף אלפיני מדהים, למרגלות המטרהורן. אורך המסלול ועצימותו, יותאמו במהלך הרכיבה בהתאם ליכולות הקבוצה, מזג האויר ואילוצי הדרך.

יום 5: יום חופשי
יום חופשי, באחריות. במידת הצורך, נסייע ככל שתבקשו בהתארגנות לתכנית עצמאית, סדנת בישול, או פעילות אחרת.

יום 6: מבוא לטיפוס בטבע
יום טיפוס בטבע. הזדמנות לחשיפה לספורט מאתגר, מנטאלי ופיזי ביקור במצוק ידידותי בפינה מדהימה בטבע. לוקיישן מדהים החביב על המטפסים המקומיים. המקום מעולה ללימוד עקרונות הטיפוס והאבטוח. יום חווייתי ומיוחד. בסופו של היום נקפוץ לבקר בעיירה סנט וינסט.

יום 7: ויה פראטה
נצא בבוקר לעיירה ואלטורננצ'ה. ניכנס אל היער ונעפיל בשביל מעט תלול, אך קצר אל מסלול ויה פראטה מאתגר, אותו נעשה עם ציוד מיוחד. ויה פראטה הוא סוג של "טרק אנכי" במהלכו אנחנו מתמודדים עם תוואי תלול וחשיפה לגובה, מאובטחים לאורך כל המסלול עם ציוד מיוחד, ייעודי, וכל מה שצריך להתנהלות בטוחה. מסלול בטוח וסופר יפה.

יום 8: טסים הביתה
יציאה בבוקר מהמלון אל השדה במאלפנסה. בהתאם ללוח הטיסות, במידת בצורך נצא לשדה בשתי הסעות נפרדות, בשני מועדים התואמים לזמני ההמראה.

עלות הטיול

עלות הטיול: 950 אירו

המחיר כולל:
· הדרכה - יורם חן מדריך צמוד בכל הימים, למעט היום החופשי.

· מדריכי ראפטינג ביום הרלוונטי. · מדריך אופניים נוסף ביום האופניים.
· הסעות בהתאם לתוכנית - העברות מהשדה וחזרה וכל ההסעות בימי הטיול.
· עלות יום ראפטינג, כולל ציוד רלוונטי.
· ציוד מלא לפעילות החבלים, קבוצתי ואישי.
· ציוד ייעודי לפעילויות השונות בטרק.
· ציוד ייעודי ליום הויה פראטה, רתמה, קסדה, סופג אנרגיה.
· אופניים חשמליים.

המחיר אינו כולל:
· ביטוח נסיעות לחו"ל המתאים לאופי הפעילות.
· טיסות
· אוכל.
· לינה.
· כל מה שאינו בסעיף "המחיר כולל".

שינויים וביטולים:

יתכנו שינויים בתוכנית עקב שינוי בלוח הזמנים של הטיסות. התכנית מבוססת על מפגש החל מהצהריים ביום הראשון של הטיול. מסלול הטיול עלול להשתנות בשל תנאי מזג אוויר, הוראות השלטונות המקומיים, תקלות טכניות או החלטת המדריך בשטח לטובת חברי הקבוצה והתנהלות הטיול.  יתכן שינוי בסדר הימים.
בכל מה שקשור לנוהלי קורונה, הגעה לאיטליה ויציאה ממנה, הנושא באחריות הנוסע. נעזור בכל האפשר ובכל מה שקשור לבירור המידע באיטליה, אבל באחריות הנוסע לבדוק אותנו, ובכל מקרה באחריותו לבדוק מה נדרש ממנו לטיסה, לכניסה לאיטליה ולחזרה לארצו.
דמי הביטול מפורטים למטה, ורלוונטיים לביטול מכל סיבה. עם זאת, במידה ורוצים לבטח את דמי הביטול במקרה של ביטול מטעמי קורונה, אז בעלות של 50 יורו לנוסע, כל עלות החופשה מבוטחת במקרה של ביטול מטעמי קורונה וכל התשלום יוחזר (במקרה של שינוי הוראות שמחייב את הנוסע, אחד או כולם, בביטול. חובת בידוד, או מחלה, וכל מה שקשור למגבלות קורונה). כל סיבה אחרת, שאינה קורונה, תהיה במסגרת דמי הביטול הרגילים.
במקרה של הודעת ביטול עד 30 יום לפני היציאה, יוחזר כל התשלום, למעט דמי הרשמה בסך 50 יורו. עד 20 יום לפני תאריך היציאה תוחזר העלות למעט 30% מגובה העסקה. עד 15 יום לפני תאריך היציאה תוחזר העלות למעט 50% מגובה העסקה. עד 7 ימים לפני היציאה יהיו דמי הביטול בגובה מחירה טיול.  איחור בהגעה או עזיבה מוקדמת של החופשה, לרבות במקרה פציעה, אובדן ימי טיול בשל איחור בטיסות, פגעי מזג אוויר או כל סיבה אחרת אינם מזכים בהחזר כספי כלשהו.

טופס הרשמה