לכל התאריכים
back bottonלכל התאריכים
טרקים בחו"ל

Multi Adventure! צפון איטליה

16.8.2022

16-23 באוגוסט, 2022

Multi Adventure! צפון איטליה
16
Aug
תוכנית הטיול

יום 1: תל אביב – מילאנו
טיסת בוקר סדירה מת"א למילאנו והעברה בת שעתיים צפונה, כולל עצירת התרעננות בדרך, אשר תביא אותנו אל המלון שלנו מעל העיירה הציורית ואלטורננצ'ה. נקבל חדרים, נתארגן להליכה ונצא לטיול רגוע בשביל מקסים היוצא מהמלון, לאורך הנהר, עם תצפיות יפות על העמק. מסלול קל להתאקלמות וחילוץ עצמות. לקראת סיום המסלול נבקר באתר "המערה" - מפל אדיר הזורם בנקיק חשוך. ארוחת ערב במסעדה המעולה של המלון.

יום 2: פסגת בקה דה אוור
לאחר ארוחת בוקר במלון, נוקפץ לתחילת מסלול בקה דה אוור. יום טיול מאתגר שבשיאו טיפוס לפסגה מדהימה בגובה של כ-2500 מ'. שפיץ מחודד וחשוף המספק תצפית מטריפה, 360 מעלות על רכס האלפים. משם נצפה על המטרהורן, אחת הפסגות הגבוהות באלפים ועל רכס המונטה רוזה. מהפסגה נגלוש בשביל היורד דרך כנסיה קטנה לכיוון העיירה היפה טרוניון, שם נסיים את היום.

יום 3: ראפטינג!
לאחר ארוחת הבוקר נוקפץ לצד המערבי של הרכס, למרגלות המון בלאן, סמוך לעיירה היפה קורמאיור, שהיא תחנה במסלול הסובב מון בלאן. בחציו הראשון של היום נצא להרפתקה חווייתית של ראפטינג על נהר הדורה, המנקז את מורדות המון בלאן, הפסגה המרשימה והמפורסמת באירופה, אותה גם נראה לאורך הראפטינג. לאחר הראפטינג, ניסע אל העיר העתיקה של בירת העמק, אאוסטה, עם המדרחוב היפה של העיר העתיקה, קצת זמן חופשי של שוטטות, בירה, פיצה וקניות.

יום 4: טיול אופניים
היום נצא לטיול אופניים, על אופניים חשמליים, אופני שטח ברמה גבוהה. המסלול יעבור בשבילי הנוף החוצים את העמק לאורכו, כולל מסלול הנוף הנקרא בלקונדה. נגיע גבוה, מחוץ לקו היער ונפגוש נוף אלפיני מדהים, למרגלות המטרהורן. אורך המסלול ועצימותו, יותאמו במהלך הרכיבה בהתאם ליכולות הקבוצה, מזג האויר ואילוצי הדרך.

יום 5: שאניי – צ'ימה ביאנקה – לאגו בלו – צ'רוויניה
אחרי ארוחת הבוקר, נוקפץ לכפר הקטן שאניי. בחלקו הראשון של היום נטפס בשביל צר ומתון דרך היער, נצא מעבר לקו העצים, אל אוכף מדהים הצופה על המטהורן. נמשיך בשביל 107 המפורסם, למרגלות הפסגה המרשימה המרשימה צ'ימה ביאנקה ונגלוש אל אחת מפנינות העמק - לאגו בלו - מקסים! משם הדרך קצרה לעיירת הסקי המפורסמת צ'רוויניה, נסגור את היום במדרחוב של העיירה וניסע חזרה למלון.  

יום 6: מבוא לטיפוס בטבע
יום טיפוס בטבע. הזדמנות לחשיפה לספורט מאתגר, מנטאלי ופיזי ביקור במצוק ידידותי בפינה מדהימה בטבע. לוקיישן מדהים החביב על המטפסים המקומיים. המקום מעולה ללימוד עקרונות הטיפוס והאבטוח. יום חווייתי ומיוחד. בסופו של היום נקפוץ לבקר בעיירה סנט וינסט.

יום 7: ויה פראטה
נצא בבוקר לעיירה ואלטורננצ'ה. ניכנס אל היער ונעפיל בשביל מעט תלול, אך קצר אל מסלול ויה פראטה מאתגר, אותו נעשה עם ציוד מיוחד. ויה פראטה הוא סוג של "טרק אנכי" במהלכו אנחנו מתמודדים עם תוואי תלול וחשיפה לגובה, מאובטחים לאורך כל המסלול עם ציוד מיוחד, ייעודי, וכל מה שצריך להתנהלות בטוחה. מסלול בטוח וסופר יפה. בסוף היום, חזרה למלון להתארגנות ומנוחה לקראת החזרה הביתה.

עלות הטיול

עלות הטיול: 1290 יורו + טיסה

המחיר כולל:
· לינה במלון מקסים, במיקום יפהפה בערים, מתחת לעיירה צ'רוויניה.
· כלכלה מלאה - ארוחות בוקר וערב במסעדה המצוינת של המלון וPicnic box לדרך.
· הדרכה - יורם חן. מדריך צמוד בכל הימים.
· עלות יום ראפטינג, כולל הדרכה וציוד רלוונטי.
· מדריך אופניים נוסף ביום האופניים.
· אופניים חשמליים.
· העברות מהשדה וחזרה. וכל ההסעות הנדרשות במסגרת התוכנית.
· ציוד מלא לפעילות החבלים, קבוצתי ואישי.
· ציוד ייעודי ליום הויה פראטה, רתמה קסדה, סופג אנרגיה.

המחיר אינו כולל:
· ביטוח נסיעות לחו"ל המתאים לאופי הפעילות.
· שתייה שהיא לא מים.
· כל מה שאינו בסעיף "המחיר כולל".

שינויים וביטולים:

יתכנו שינויים בתוכנית עקב שינוי בלוח הזמנים של הטיסות. התכנית מבוססת על מפגש החל מהצהריים ביום הראשון של הטיול. מסלול הטיול עלול להשתנות בשל תנאי מזג אוויר, הוראות השלטונות המקומיים, תקלות טכניות או החלטת המדריך בשטח לטובת חברי הקבוצה והתנהלות הטיול.  יתכן שינוי בסדר הימים.
בכל מה שקשור לנוהלי קורונה, הגעה לאיטליה ויציאה ממנה, הנושא באחריות הנוסע. נעזור בכל האפשר ובכל מה שקשור לבירור המידע באיטליה, אבל באחריות הנוסע לבדוק אותנו, ובכל מקרה באחריותו לבדוק מה נדרש ממנו לטיסה, לכניסה לאיטליה ולחזרה לארצו.
דמי הביטול מפורטים למטה, ורלוונטיים לביטול מכל סיבה. עם זאת, במידה ורוצים לבטח את דמי הביטול במקרה של ביטול מטעמי קורונה, אז בעלות של 50 יורו לנוסע, כל עלות החופשה מבוטחת במקרה של ביטול מטעמי קורונה וכל התשלום יוחזר (במקרה של שינוי הוראות שמחייב את הנוסע, אחד או כולם, בביטול. חובת בידוד, או מחלה, וכל מה שקשור למגבלות קורונה). כל סיבה אחרת, שאינה קורונה, תהיה במסגרת דמי הביטול הרגילים.
במקרה של הודעת ביטול עד 30 יום לפני היציאה, יוחזר כל התשלום, למעט דמי הרשמה בסך 50 יורו. עד 20 יום לפני תאריך היציאה תוחזר העלות למעט 30% מגובה העסקה. עד 15 יום לפני תאריך היציאה תוחזר העלות למעט 50% מגובה העסקה. עד 7 ימים לפני היציאה יהיו דמי הביטול בגובה מחירה טיול.  איחור בהגעה או עזיבה מוקדמת של החופשה, לרבות במקרה פציעה, אובדן ימי טיול בשל איחור בטיסות, פגעי מזג אוויר או כל סיבה אחרת אינם מזכים בהחזר כספי כלשהו.

טופס הרשמה