חזרה לראשי

טרקים בחו״ל

לכל הטרקים בחו"ל

ירדן. טרק בקניוני רג'ף

מועדי הטיול:
טרם נקבע

טרק מיוחד הנודד ברכס המבותר של אזור רג'ף. אזור של אבן חול, אשר הבליה פיסלה בו צורות סלע מיוחדות, צבעים משוגעים, קשתות ענק תלויות, נקיקים צרים, נקודות תצפית מדהימות על הערבה, גבי מים ובורות מים עתיקים.

תוכנית הטיול
היום הראשון: ואדי אבו עורוק.
נפגשים בבוקר במעבר הגבול "רבין" הסמוך לאילת. לאחר פרוצדורת המעבר לצד הירדני, ניסע צפונה לאורך כביש הערבה הירדני, נפנה בנאקב מסעודה ונתחיל לטפס עד לתחילת המסלול מעל ואדי אבו עורוק. ניכנס אל הנקיקים של ואדי סמיימה, נטפס על רמת הסלע שמעל ואדי אבו עורוק ונגיע אל עין משיט ללינת לילה. ארוחת ערב ולינה בשטח.

היום השני: מעין משיט לקשת הגדולה.
ולאחר ארוחת הבוקר נצא מעין משיט ונתחיל לטפס אל הקשת הגדולה. דרך ואדי אום אלא, נטפס בין נקיקים ומשטחי סלע, אל משקוף סלע אדיר שנותר תלוי, מחבר את שני צידי ההר. למעלה נבקר בבור מים עתיק ונזכה לתצפית מרהיבה מהקשת, הפסקת קפה מול הנוף וירידה למחנה הלילה.

היום השלישי: מג'בל ג'וליף ואדי חילוואן.
לאחר ארוחת הבוקר נלך על הרמה של אזור ג'וליף, בגובה של 1100 מטר ונגלוש לתוך ואדי חילוואן, עם קירות אבל החול הזקופים. ואדי מדהים שיוליך אותנו את ערוצו הגדול של נחל טאג'רה, שם נישן.

היום הרביעי: ואדי אבו עורוק.
ארוחת הבוקר ולפנינו חצי יום הליכה שתסגור מעגל של טרק בן 4 ימים, בכניסה לואדי אבו עורוק, על הכביש המוביל אל הערבה הירדנית. ככל שיותיר הזמן בדרך לגבול, נעצור לשוטטות בעקבה ומישם ניסע למעבר הגבול ן.
עלות הטיול

עלות הטיול – 2500 ש"ח

המחיר כולל: הכל!
* עלויות הויזה לירדן, כולל הטיפול בהוצאת בויזה
* כל אגרות המעבר בצד הישראלי והירדני, בכניסה וביציאה
* כלכלה מלאה מהיום הראשון ועד היום האחרון
* העברות ככל שנידרש במסגרת המסלול
* צוות מקומי ומדריך ישראלי מוביל - יורם חן

המחיר אינו כולל:
* ביטוח ביטוח נסיעות לחו"ל
* כל מה שלא מופיע בסעיף המחיר כולל

הערות:
מחיר הטיול מחושב לפי 10 משתתפים לפחות.
מסלול הטיול עלול להשתנות בשל תנאי מזג אוויר, הוראות השלטונות המקומיים, תקלות טכניות או החלטת המדריך בשטח לטובת חברי הקבוצה והתנהלות הטיול.
ההליכה עם ציוד מינימלי (תיק יום בלבד. הציוד הגדול מוקפץ ברכב לוגיסטיקה).
!להרשמה