חזרה לראשי

טרקים בחו״ל

לכל הטרקים בחו"ל

נפאל. טרקים עצמאיים

מועדי יציאה מומלצים:
מרץ-יוני, ספטמבר-נובמבר

טרקים בנפאל, ליציאה עצמאית. סיוע מלא או חלקי לשיקולכם, בתכנון ובחירה נכונה של הטרק. הזמנת טיסות, יעוץ בנושא הציוד, סיוע מלא בשירותי הקרקע (לינות, סבלים, אשרת טיול, הדרכה וכו').

רשימת הטרקים
אוורסט בייס קאמפ. כולל טיפוס לקאלה פאטאר.
רב המכר של הטרקים בנפאל! טרק בן שבוע וחצי, מלוקלה אל מחנה הבסיס של האוורסט, 5360 מטר מעל פני הים, וטיפוס (אופציונלי) לפסגת קאלה פאטאר, 5555 מטר, לתצפית מרשימה על פסגת האוורסט, הנמצאת בטווח 'נגיעה'.

סובב מנאסלו. הפסגה השמינית בגובהה בעולם.
טרק חדש, אתגרי ומיוחד. כשבועיים לכל היותר, של מסלול המטפס בעמק צר, לאורך נהר הבורי גנדקי, בתוואי אשר כלי רכב אינו יכול לעבור. התוואי עובר בין כפרים אותנטיים ומטפס למרגלות המנאסלו, אחת הפסגות היפות בהימאליה, עד למעבר לארקה - 5136 מטר, חוצים אותו ויורדים לכפר דראפאני, שם מסתיים הטרק.

האגמים הקפואים. טרק קצר בלאנגטנג
טרק האגמים הקפואים (גוסאיקונדה) העובר בשמורת הלנגטאנג, הוא אחד המסלולים המרהיבים בנפאל - נופים מדהימים של יער עבות, פסגות אדירות ואגמים. שיאו של הטרק באגמים יפהפיים, בגובה של מעל 4,000 מ', מה שמביא לקפיאתם בחודשי החורף ועד סוף האביב. הטרק עובר לאורכו של רכס הלנגטאנג וורואים את פסגת הר לירונג, שגובהה 7,246 מ'. בטרק חוצים את לאורבינה פאס, בגובה 4,610 מ', עם תצפית עוצרת נשימה על האגמים והפסגות שמעל.

3 הפסים. טרק אתגרי באזור האוורסט
הקשוח שברשימת הטרקים. 16-18 ימי הליכה, בגובה. 3 מעברי הרים בגבהים שבין 5300-5600 מטר, בקירוב. עם 2 פסגות מרשימות אליהן אפשר גם לטפס. הטרק מיוחד מאוד, אתגרי מאוד ויפה. עם מעברי קרחונים ונוף מהסרטים. ניתן לקצר ולעשות רק חלק מהפסים.

סובב אנפורנה. הטרק הקלאסי, עם שיפורים
אחד הטרקים המפורסמים בעולם, אשר מושך אליו עשרות אלפי מטיילים מידי שנה. בשיאו חוצים את מעבר טורונג לה, 5400 מטר מעל פני הים, למרלגות פסגות האנפורנה. המסלול המלא אורך כ 21 יום, אולם ניתן לקצרו ולהתמקד בהיילייטס של המסלול.

עמק קטמנדו. מסלולי יום בשמורות שמסביב לבירה
אפשרות להעביר את הימים בקטמנדו, עם סיורי מקדשים וביקורי ברובעים העתיקים של העמק, תוך כדי שילוב של מסלולי יום מחוץ לכרך הסואן, בשמורת שיוואפורי, או שמורת נגרקוט, עם הקפצה בג'יפ בתחילה ובסיומו של יום, עם הדרכה או בלי, לשיקולכם.

ברגוע סביב פוקרה. מסלולי יום ואתרים מסביב לפוקרה
פוקרה שוכנת על שפת אגם, בגובה 800 מטר מעל פני הים. מקום חמים, נעים ורגוע. ניתן לשלב טיולי יום בגבעות שמסביב לעיר, סיורים, אטרקציות בסגנון מצנחי רחיפה או אופני הרים.

סולו קומבו. טרק באזור 'הנמוך' והמיוער
האזור הנמוך של סולו קובו (2000-4000 מטר), הוא ירוק, מיוער ועתיר חמצן (-: בניגוד לאזור הגבוה יותר, בואכה האוורסט. מכיוון שכולם טסים מעליו, ישירות למסלול של האוורסט, בייס קמפ, האזור נותר לא מתויר ואותנטי. הליכה בין כפרים, ללא תיירים כמעט, העפלה לפסגת פיקיי פיק - 4065 מטר לתצפית מטורפת על רכס האוורסט, אירוח מקומי בכפרי השרפה, והצצה לתרבות אחרת.
עלות: 600 ש"ח, לפגישת יעוץ, ככל שתימשך, כולל מעבר על מפות, סיפור דרך, רשימת ציוד, וכל הקשור לבניית הטרק והוצאתו לפועל

השירות כולל:
* פגישת יעוץ, על מפות וכו'
* בחירת הטרק המתאים
* סיוע בהזמנת הטיסות, הבינלאומיות והפנימיות
* רשימת ציוד רלוונטית
* הזמנת לינות, הסעות, סבלים, הדרכה - כל שירותי הקרקע הנדרשים
* הסבר על הוצאת אשרות - פרמיט
* עלות הפגישה ללא מע"מ

צור קשר

תודה, אצור קשר בקרוב.
משהו השתבש. נסה שנית בבקשה.