חזרה לראשי

טרקים בחו״ל

לכל הטרקים בחו"ל

טרק באלפים, צפון איטליה.

מועד היציאה:
18-23 ביוני 2020
הטיול נדחה, מועד חדש יעודכן.

טרק בוטיק! 6 ימים המשלבים הליכה בנוף מדהים, העפלה לפסגה יפה, הגעה לאגמים אלפיניים ופעילות אתגרית נוספת מגוונת, שאינה הליכה, כמו ראפטינג ויום שטח המהווה אשנב לעולם הטיפוס. טיול מיוחד מאוד עם אירוח מפנק ואוכל מעולה.

תוכנית הטיול
יום 1 – טיסת בוקר סדירה ת"א - מילאנו.
טיסת בוקר מתל אביב והעברה בת שעתיים צפונה, כולל עצירת התרעננות בדרך, תביא אותנו אל המלון שלנו מעל העיירה הציורית ואלטורננצ'ה. נקבל חדרים, נתארגן להליכה ונצא לטיול רגוע, עד 3 שעות, בשביל מקסים היוצא מהמלון, לאורך הנהר, עם תצפיות יפות על העמק. מסלול קל להתאקלמות וחילוץ עצמות. לקראת סיום המסלול נבקר באתר "המערה" - מפל אדיר הזורם בנקיק חשוך. ארוחת הערב במסעדה המעולה שבמלון.

יום 2 – שאניי - צ'ימה ביאנקה - לאגו בלו - צ'רוויניה
אחרי ארוחת הבוקר. נוקפץ לכפר הקטן שאניי. בחלקו הראשון של היום נטפס בשביל צר ומתון דרך היער, נצא מקו העצים, אל אוכף מדהים הצופה על המטרהורן. נמשיך בשביל 107 המפורסם, למרגלות הפסגה המשימה צ'ימה ביאנקה ונגלוש אל אחת מפנינות של העמק - לאגו בלו. מקסים! מישם הדרך קצרה לעיירת הסקי המפורסמת צ'רוויניה, נסגור את היום במדרחוב של העיירה וניסע חזרה למלון שלנו.

יום 3 - פסגה ראשונה באלפים. 
לאחר ארוחת בוקר טעימה במלון, נוקפץ לתחילת מסלול בקה דה אוור. יום טיול מאתגר שבשיאו טיפוס לפסגה מדהימה בגובה של כ- 2500 מ', שפיץ מחודד וחשוף המספק תצפית מטריפה 360 מעלות על רכס האלפים. מישם נצפה על המטרהורן, אחת הפסגות הגבוהות באלפים ועל רכס המונטה רוזה. מהפסגה נגלוש בשביל היורד דרך כנסיה קטנה לכיוון העיירה היפה טרוניון, שם נסיים את היום.

יום 4 – ראפטינג! 
לאחר ארוחת הבוקר נוקפץ לצד המערבי של הרכס, למרגלות המון בלאן, סמוך לעיירה היפה קורמאיור, שהיא תחנה במסלול הסובב מון בלאן. בחציו הראשון של היום נצא להרפתקה חווייתית של רפאטינג על נהר הדורה, המנקז את מורדות המון בלאן, הפסגה המרשימה והמפורסמת באירופה, אותה גם נראה לאורך הראפטינג. לאחר הראפטינג, ניסע אל העיר העתיקה של בירת העמק, אאוסטה, עם המדרחוב היפה של העיר העתיקה, קצת זמן חופשי של שוטטות וקניות.

יום 5 – מבוא לטיפוס בטבע
יום טיפוס בטבע. ביקור במצוק ידידותי הממוקם במקום יפה ומוצל. לוקיישן מדהים החביב על משפחות מקומיות, מקום מעולה ללימוד עקרונות הטיפוס והאבטוח. יום חוויתי ומיוחד. בתום היום נקפוץ לבקר בעיירה סנט וינסט, ומישם חזרה לארוחת ערב.

יום 6 – שאמווה - לאגו לוד - ואלטורננצ'ה 
נצא בבוקר לרכבל המעלה אותנו אל העיירה הציורית שאמווה (עז הרים), אליה ניתן להגיע ברכבל בלבד. מהעיירה הנמצאת בגובה של 1800 מטר, נטפס אל האגם היפה, לאגו לוד, בגובה של 2000 מטר, ומישם נגלוש באחד השבילים היפים אל ואלטורננצ'ה, יום רגוע, הסוגר את החופשה שלנו. ניסע למלון למקלחת ואריזה וניסע לשדה. חזרה לארץ בטיסת ערב מאוחרת.
עלות הטיול

עלות הטיול – 1650 יורו

המחיר כולל:
* טיסה סדירה של אלעל, תל אביב - מילאנו - ת"א.
* לינה במלון מקסים, במיקום יפהפה בהרים, מתחת העיירה צ'רוויניה.
* א. בוקר וערב במסעדה המעולה של המלון וכריכים למהלך היום
* העברות והקפצות ככל שנידרש במסגרת המסלול כמפורט לעיל.
* כניסה לאתרים בתשלום ככל שיהיו. שימוש ברכבלים במידת הצורך.
* ראפטינג
* ציוד יעודי לפעילויות השונות בטרק
* ניתן לשלם גם בכרטיס אשראי, עד 3 תשלומים

המחיר אינו כולל:
* ביטוח נסיעות חו"ל המתאים לאופי הפעילות
* שתייה שאינה מים בארוחות ואלכוהול
* כל מה שאינו בסעיף כלול

הערות:
תכנית הטיול ומחירה מבוססים על טיסה סדירה למילאנו. אין לנו את היכולת לשלוט על לוחות הזמנים ולכן ייתכנו שינויים בתכנית עקב שינוי בלוחות הזמנים של הטיסה. במקרה של שינויים בעלויות הטיסה, כמו מסי הנמל, היטלי דלק וכו' יעודכן מחיר הטיול בהתאם, והשינוי בעלות יחול על המשתתפים בטיול. מסלול הטיול עלול להשתנות בשל תנאי מזג אוויר, הוראות השלטונות המקומיים, תקלות טכניות או החלטת המדריך בשטח לטובת חברי הקבוצה והתנהלות הטיול. ייתכנו שינויים בסדר ימי הטיול עקב אילוצי מזג אוויר, התאמת המסלול לקבוצה ותנאי שטח. הלינה בחדרים זוגיים.
להרשמה - לחץ כאן