חזרה לראשי

טרקים בחו״ל

לכל הטרקים בחו"ל

איטליה. טרק חמש האדמות

מועד יציאה:
15-19 באוקטובר, 2020
* קבוצת בעיניים אחרות - טרק משולב עיוורים ולקויי ראייה יחד עם חברים רואים.

הקבוצה מלאה, ההרשמה נסגרה.

טרק בן 5 ימים בצ'ינקווה טרה - חמש האדמות. כפרים, יחודיים ביופיים, ממוקמים מעל הים באזור מצוקי חבל ליגוריה. כל כפר ססגוני ומיוחד. אל חלק מהכפרים אין ממש גישה לרכב ורק קו רכבת קצר מקשר בינהם. פנימה מקו החוף מתנשאים ההרים, ורשת שבילי הליכה מקשרת בין הכפרים. בשבילים אלו אנחנו נלך ובכל יום נחצה ונבקר בכפר אחר. הלינה במלון על שפת הים, בכפר יפה.

* על קבוצת בעיניים אחרות:
בשבת 2012 יצאנו לטרק פורץ דרך - מסע שחצה את הקווקז הגבוה בגיאורגיה, חבורה המורכבת מחברים עיוורים ולקויי ראייה, יחד עם מלווים רואים, עשינו את הלא יאומן. מאז, מידי שנה אנחנו יוצאים לטרק מאתגר במקום אחר בעולם - ירדן, מרוקו, רומניה, מקדוניה, איטליה, קיריגיזסטן, קפריסין ועכשיו לחבל ליגוריה שבאיטליה. למי זה מתאים - לכל אחד שמעז לעשות מעשה. מוזמנים להצטרף לחוויה מיוחדת.  

תוכנית הטיול
יום ראשון: תל אביב – מילאנו
נפגשים בנתב"ג. טיסת בוקר למילאנו. לאחר נחיתה ניסע לחבל ליגוריה, עד למלון שלנו בכפר לריצ'י, על שפת הים. נתארגן בחדרים ונצא מהמלון בהקפצה לפורטו-וונרה, אחד מחמשת הכפרים, נעשה סיור במרכז ההיסטורי של הכפר, נתיישב לארוחת ערב באחת המסעדות בכפר, נמשיך להליכה לאורך החוף ונוקפץ חזרה למלון. 

יום שני: לה ספציה-לבאנטו-מונטה רוסו.
לאחר ארוחת בוקר נצא בנסיעה אל תחנת הרכבת של לה ספציה. הרכבת נבנתה על מנת לחבר את 5 הכפרים, לצמצום תנועת הרכבים בכפרים, שהגישה אליהם ברכב אסורה או לא אפשרית. ניסע ברכבת, נסיעה קצרה אל הכפר לבאנטו. מישם נצא בהליכה אל פונטה מסקו, פסגה בראש הרכס, צופה על הים. מהפסגה נמשיך אל הכפר מונטה רוסו, אחד מחמשת הכפרים. נשוטט בכפר ומשם ניסע חזרה ברכבת ללה ספציה. ארוחת ערב במסעדה. 

יום שלישי: מונטה רוסו-וראנצה-קורניליה.
לאחר ארוחת הבוקר נוקפץ אל מונטה רוסו, היכן שסיימנו את הטרק יום קודם. נתחיל את ההליכה שלנו לכיוון וראנצה, על קו הרכס עם תצפיות מדהימות. נחצה את המרכז העתיק של וראנצה נמשיך עוד כשעתיים של הליכה ונגיע אל קורניליה - כפר עתיק ויפהפה. מישם הקפצה חזרה אל המלון. א. ערב במסעדה.

יום רביעי: קורניליה - וולאסטרה - מנוראלה - ריו מאג'ורה
נתחיל את היום בהקפצה לנקודת ההתחלה, נקודת הסיום של יום קודם. נתחיל ללכת מקורניליה, לכפר וולאסטרה - כפר יפה בגובה 350 מטר מעל פני הים. השביל לוקח אותנו אל הכפר, מאנארולה, ומישם לאחר חצייתו, נמשיך עוד כשעתיים לכפר ריו מאג'ורה. בסיום הקפצה, למלון שלנו, מקלחות ויציאה למסעדה.

יום חמישי: חציית האי פלמירה
היום האחרון של הטרק יתחיל בהקפצה עם סירה אל האי פלמירה, הנושק לכפרים המיוחדים. האי עצמו לא מיושב. ננחת על החוף בצידו הצפוני של האי, נטפס בתוך היער אל פסגת האי, מצוק מעל הים הסוער למטה, עם מיליוני שחפים, ומישם נגלוש בשביל יפה לצידו הדרומי של האי. הסירה תחכה לנו בצד השני, ונוקפץ חזרה למלון. יהיה זמן נוסף לבילוי על חוף הים היפה שמול המלון, מקלחות, אריזות ונצא לשדה התעופה, בדרך חזרה לארץ.
עלות הטיול

עלות הטיול – 1490 אירו

המחיר כולל הכל:
* טיסה סדירה של אלעל, הלוך/חזור, ת"א מילאנו ת"א. כרטיס טיסה הוא מסוג Lite, הכולל רק טרולי עליה למטוס וכרוך בדמי ביטול בגובה עלות הכרטיס.
* כלכלה מלאה מערב היום הראשון ועד צוהרי היום האחרון, ארוחות בוקר וערב במלון ובמסעדות ופקניק לדרך
* כניסה לאתרים, ככל שיהיו עפ"י התוכנית
* העברות ככל שנידרש במסגרת המסלול כמפורט לעיל.
* כל הוצאות הנסיעה ברכבת הפנימית
* הקפצות עם סירה מיוחדת לאי פלמירה
* מיניבוס נח ומרווח עומד לרשותנו לכל ההעברות
* מדריך ישראלי מוביל - יורם חן, יחד עם מדריך מקומי

המחיר אינו כולל:
* הוצאות אישיות, מזכרות וכדומה
* משקאות שאינם מים
* כל מה שאינו בסעיף "המחיר כולל"

הערות:
* תוכנית הטיול ומחירה מבוססים על טיסה סדירה. ייתכנו שינויים בימים הראשון והאחרון של הטיול עקב שינוי בלוחות הזמנים של הטיסה
* מחיר הטיול והתוכנית מתבססים על קבוצה של 20 מטיילים לפחות
* מסלול הטיול עלול להשתנות בשל תנאי מזג אוויר, הוראות השלטונות המקומיים, תקלות טכניות או החלטת המדריך בשטח לטובת חברי הקבוצה והתנהלות הטיול.
* יתכנו שינויים בסדר ימי הטיול עקב אילוצי מזג אוויר, התאמת המסלול לקבוצה ותנאי שטח  
* התשלום יבוצע לפי שער "מזומנים מכירה" המופיע באתר של בנק הפועלים
להרשמה - לחצו כאן